رزومه خیلی چیز مهمیه! به قول یکی از این سایت های کاریابی یه رزومه حرفه ای میتونه آینده شغلی شما رو تغییر بده! توی گوگل ساخت رزومه رو سرچ کردم و توی اولین نتیجه به سایت cvbuilder.me رسیدم. در نگاه اول خیلی حرفه ای و باحال به نظر اومد و با خودم گفتم بذار تستش کنم ببینمش چجوریه.

این سایت به شدت UI و UX جذابی داره و همینطوری که مراحل رو پیش میبردم یهو به ذهنم رسید احتمالا تو مرحله آخر میگه هزینه ساخت رزومه شما فلان قدر شده و کلا سرویسش پولیه! اما در کمال تعجب دیدم بیشتر امکاناتش رایگانه و واقعا تعجب کردم! سرویس به این خوبی و رایگان؟!

از ویژگی های باحال دیگه‌ی این سایت علاوه بر سادگی کار با سایت، قالب های فوق العاده برای رزومه‌ها بود که واقعا جذاب بودند و من عاشقشون شدم :))

مطمئنا شما هم یک روزی به ساخت روزمه نیاز پیدا میکنید پس همین الان به این سایت سر بزنین و این سرویس فوق العاده رو یه امتحانی بکنید و آدرسش رو هم حتما یه جایی ذخیره کنید یا اصلا بوک مارکش کنین در مرورگرتون.

امیدوارم معرفی این سایت براتون مفید بوده باشه و بتونید به خوبی از این سایت استفاده کنید. حتما این سایت رو به دوستاتون هم معرفی کنید 💙 .

ساخت آنلاین رزومه

3+

دیدگاهتان را بنویسید