محمد کمالی وبلاگ‌نویس و رویاپرداز

حمایت مالی

خوشحالم از اینکه به این صفحه اومدید! حمایت مالی اصلا چیز واجبی نیست و بدون اون باز هم می‌تونید از مطالب این وبلاگ استفاده کنید. تو این پست از وبلاگم توضیح دادم که چرا حمایت مالی برای وبلاگ ها می‌تونه خیلی مهم باشه، اگر خواستید بدونید که چرا اصلا ما باید یه وبلاگ رو حمایت مالی کنیم این پست از وبلاگم رو بخونید تا با این جریان بیشتر آشنا بشید.

چرا باید وبلاگ ها رو حمایت مالی کنیم؟

اگر مطلب بالا رو خوندید و قصدتون برای حمایت مالی جدیه، می‌تونید از این دو طریق من رو حمایت مالی کنید:

۱- واریز مبلغ به صورت ریالی از طریق درگاه واسط پی پینگ

۲- واریز مبلغ به صورت بیت کوین به کیف پول من

قبل از اینکه آدرس ها رو در اختیارتون قرار بدم باید بهتون بگم که میزان مبلغی که شما واریز می‌کنید اصلا مهم نیست، پس اصلا نگران نباشید. مشخصات عمومی شما به هیج وجه جایی منتشر نمی‌شه و اطلاعات بانکی شما هم تحت شاپرک و سایت پی پینگ ردوبدل می‌شه و من هیچ دسترسی ای به اطلاعات بانکی شما نخواهم داشت. اگر می‌خواید که کلا ناشناس باقی بمونید پیشنهاد می‌کنم از رمزارز بیت کوین استفاده کنید اما اگر به بیت کوین دسترسی ندارید و یا اصلا نمی‌خواید از بیت کوین استفاده کنید باز هم جای نگرانی ای وجود نداره چون من به هیچ وجه اطلاعات پرداختی شما رو در اختیار هیچ کس قرار نمی‌دم!

لینک پرداخت از طریق پی پینگ و همچنین آدرس کیف پول بیت کوین رو در همین پایین قرار می‌دم. برای پرداخت از طریق پی پینگ کافیه روی لینک کلیک کنید، سایر اطلاعات رو پی پینگ به شما می‌ده. آدرس کیف پول بیت کوین هم مشخصه و کافیه اون رو کپی و در جای مورد نظر جایگذاریش کنید. این کاری که دارید انجام می‌دید واقعا برای من ارزشمنده و امیدوارم بتونم با کیفیت مطالبم ذره ای از این محبت شما رو جبران کنم.

پرداخت از طریق درگاه واسط پی پینگ

آدرس کیف پول بیت کوین:
bc1qtyvxtj0svr92x576zp0ln4xya4ugqnphavutk0
محمد کمالی وبلاگ‌نویس و رویاپرداز

محمد کمالی

یک علاقه‌مند به دنیای وب و تکنولوژی که دوست داره تجربیاتش و مطالب جالبی که در سطح وب گیرش میاد رو توی وبلاگش منتشر کنه تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن.

آرشیو وبلاگ

دسته‌بندی های وبلاگ

آخرین دیدگاه‌ها