کتاب تایم

اشتراک‌گذاری

حدودا هفته پیش بود که کتاب مزایای منزوی بودن رو تموم کردم. اول بگم که کتاب نسبتا خوبی بود اما من توقع داشتم آخرش خیلی بهتر تموم شه اما خب اونطوری که من فکر میکردم نبود 😐 . من این کتاب رو از سایت سفارش دادم.

داشتم تو سایت میچرخیدم و کتاب ها رو نگاه میکردم که یهو یه ایده ای به ذهنم رسید و با خودم گفتم بذار توییتش کنم ببینم چی میشه 🤔 . یه توییت زدم با این مضمون که موافقین یه جمع راه بندازیم و با هم یک کتاب رو انتخاب کنیم و بخونیم و بعد راجبش گپ بزنیم؟ قبل از توییت کردن توقعم این بود که حداکثر دو سه نفر پایه هستن و این جمع رو راه میندازیم اما بر خلاف تصورم حدود ۳۰ نفر پایه بودن و اومدن عضو گروه تلگرامی کتاب تایم شدن!

بعد از اینکه بچه ها وارد گروه شدن راجب انتخاب کتاب صحبت کردیم و قرار بر این شد هر نفر اسم یه کتاب رو بگه و بعد توی گروه کتاب ها رو به رای گیری میذاریم و هر کدوم که رای آورد همون رو انتخاب میکنیم برای خوندن.

اولین کتابی که قراره با بچه های کتاب تایم بخونیم “نامه به کودکی که هرگز زاده نشد” هست و قراره از فردا یعنی چهارشنبه خوندنش رو استارت بزنیم (البته امیدوارم آقای پست چی فردا کتاب رو برام بیاره🙄).

من تا به حال تجربه ای در این زمینه نداشتم ولی امیدوارم اولین کتابی که میخوایم بخونیم تجربه‌ی خوبی برای هممون باشه و باعث بشه تا این کار ادامه پیدا کنه! برای همین یه سری بحث راجب بودجه بندی کتاب و اینکه مثلا روزی چند صفحه بخونیم بود که الان هیچ ایده ای راجبش ندارم و باید با بچه ها مشورت کنیم و ببینیم که چطور باید پیش بریم.

حتی اگه این کار تجربه موفقی نباشه باز هم اینکه باعث شدم یه جمع کوچیک (کوچک🙄) راه بندازم و یه کتاب رو باهم بخونیم برام لذت بخشه! البته به شدت امیدوارم این کار ادامه پیدا کنه و روز به روز جمعیتمون بیشتر شه.

اگر شما هم میخواین در خوندن کتاب بعدی با بچه های کتاب تایم باشید کافیه وارد گروه تلگرامی ما بشین و اونجا در جریان اتفاقات و کتاب هایی که میخوایم بخونیم قرار میگرین.

اگر دوست دارید با جمع ما که همه توییتری هم هستند 😍 آشنا بشید کافیه روی لینک زیر کلیک کنید و وارد گروه کتاب تایم بشید.

منتظرتون هستم ❣️ .

آپدیت در ۱۸ مهر ۱۴۰۰: متاسفانه به خاطر خدمت سربازی مجبور به حذف گروه شدم و فعلا چنین گروهی وجود نداره!

دیدگاه کاربران (6 دیدگاه)

  1. با این ایده کاملا موافقم و از این‌که به این فکر افتادی و البته توانستی گروهی را هم با خودت همراه کنی واقعا خوشحالم و امیدوارم هر روز این گروه پررونق‌تر از دیروزش بشود. البته خودم عضو گروه نشدم چون در حال حاضر مشغول خواندن کتاب دیگری هستم و البته از کتابی هم که انتخاب شده بودم خوشم نیامد، جدا از این دوست ندارم خودم را ملزم کنم که همان کتابی را بخوانم که اکثریت به آن رای داده‌اند. با این همه، کلیت ایده را می‌پسندم و خرسندم که حتی با این روش هم توانسته‌اید به مطالعه تشویق شوید و تشویق کنید.

دیدگاهتان را بنویسید