اشتراک‌گذاری

انگار همین چند روز پیش بود که داشتم این پست رو می‌نوشتم! اما خب یک سال و یک ماه گذشته از نوشتن این پست!

خداحافظ دانشگاه، سلام سربازی

امروز چهارشنبه اس و شنبه صبح هم من اعزام می‌شم. فعلا راجع به اتفاقاتی که افتاده تمایل ندارم صحبت کنم اما همینقدر بگم که یه شرایط نسبتا خوبی برام به وجود اومده که واقعا من فکرشم نمی‌کردم! بگذریم، الان که شما دارید این پست رو می‌خونید من توی پادگانم و نمی‌دونم دقیقا چه خبره؟! پس به جای من هم از اینترنت استفاده کنید و لذت ببرید از آزادی نسبی‌ای که دارید!

من به این جمله که می‌گه چیزی که نکشتت قوی ترت می‌کنه خیلی اعتقاد دارم! امیدوارم نمیرم و به آدم قوی‌تری تبدیل بشم.

امیدوارم این دوران هم بگذره و یه روزی برسه که سربازی تموم شده باشه و من هم بیام این پست رو آپدیت کنم و بنویسم تموم شد!!! ( یعنی می‌شه واقعا؟ )

این پست به صورت خودکار شنبه شب منتشر می‌شه. اگر در آینده دیدین کامنتتون تایید نشده یعنی اینکه من به اینترنت دسترسی ندارم! اما همونجا توی کامنت یه گزینه داره که می‌تونید فعالش کنید تا وقتی که من کامنتتون رو تایید می‌کنم و بهش جواب می‌دم، شما آگاه بشید.

به امید تموم شدم هر چه بهتر و سریع‌تر این فصل از کتاب زندگی.

چهارشنبه 16 بهمن 1398 ساعت 12:41


آپدیت پست در تاریخ چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 22:23

خیلی زود یک هفته گذشت. همونطور که بالاتر گفتم اون اتفاق خوب برام افتاد و دوره آموزشی رو توی شهر خودم میگذرونم! تا ببینیم بعدا چی پیش میاد. روز اولی بهمون یک هفته مرخصی دادن و این شنبه که بیاد تا 2 هفته‌ی بعدش قرنطینه می‌شیم و نمی‌ذارن ارتباطی داشته باشیم با دنیای بیرون.

سرباز های پادگان می‌گفتن سختش همین دو هفته اس، امیدوارم همینطور باشه. این یک هفته مرخصی خیلی جالب بود برام. قدر لحظه به لحظه‌ی زندگیم رو می‌دونستم! با اینکه فقط چند ساعت تو پادگان و محیط نظامی بودم. خلاصه الان ده برابر بیشتر از زندگیم لذت می‌برم.

این پست از بلاگم رو سعی می‌کنم به صورت دوره‌ای هر بار که مرخصی دادن و من به اینترنت دسترسی داشتم بروز کنم. فکر می‌کنم چیز جالبی می‌شه در نهایت.


آپدیت پست در تاریخ شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷

آموزشیم خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو می‌کردم تموم شد! امریه‌هامون رو دادن و من افتادم زاهدان. با اینکه با این وضعیت کرونا نه اتوبوسی گیر میاد و نه قطاری، فردا هر طور شده باید راه بیوفتم به سمت زاهدان و دوشنبه پادگان باشم.

دیگه باید ببینم چی پیش میاد. تنها چیزی که الان ازش مطمئنم اینه که می‌گذره، حتی زودتر از اونی که فکرش رو بکنی!


آپدیت پست در تاریخ ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۵

۱۵ روز پیش خدمتم تموم شد. قرار بود بعد از تموم شدنش این پست رو آپدیت کنم و حالا هم انجام شد.

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

  1. من هفته بعد یکشنبه آموزشی ام تموم میشه (عجب شیر) دو هفته اولش واقعا برام سخت بود اما حالا وضعیت بهتره، هفته آخر فقط استرس یگان رو داریم که کجا می‌افتیم…

دیدگاهتان را بنویسید