محمد کمالی وبلاگ‌نویس و رویاپرداز

دوباره باید بروم

فردا ساعت ۱۱ پروازمه و باید دوباره برای ۳ ماه زاهدان باشم. زیاد نمی‌خوام چیزی بنویسم ولی فقط می‌خوام بگم که این‌دفعه یک آدم دیگه داره می‌ره زاهدان. من همون محمد کمالی‌ام ولی با یه نسخهٔ جدیدتر و بهینه‌تر. هیچ وقت فکر نمی‌کردم رفتن پیش روانشناس اینقدر بتونه کمک کننده باشه!

راستش میزان ناراحتیم از رفتن خیلی خیلی کم شده! خیلی آماده‌ام و دیگه می‌دونم با چه چیزهایی قراره روبرو شم. مامان و بابا، خانواده و دوستام رو یک دل سیر دیدم و هر چی تفریح و خوش گذرونی بوده هم انجام دادم. قشنگ آماده‌ام تا یه سه ماه دیگه رو هم تموم کنم.

تراپیستم گفت این سربازی و اون شرایطش برای تو و زندگی‌ای که می‌خوای بسازی دقیقا یه فرصته و باید به بهترین نحو ازش استفاده کنی! کلی حرف‌های قشنگ دیگه‌ام زد که فعلا تمایل ندارم اون‌ها رو بنویسم. واقعا رفتن پیش اون روانشناس مثل یه معجزه بود برای من.

حتی یه کوچولو هم منتظرم زودتر فردا بشه و برم پادگان تا باز کلی چیز تجربه کنم و خودم رو بسازم. اینکه بعد از اون سه ماه همه به یه چشم دیگه‌ای بهم نگاه می‌کردن خیلی لذت بخش بود!

قرار شد این پست طولانی نباشه. برام دعا یا آرزو کنین تا این سه ماه هم هرچه زودتر و بهتر بگذره برام. کامنت‌هاتون همیشه انرژی دهنده بوده برام. می‌رم تا سه ماه دیگه و دیگه به لپ‌تاپ دوست داشتنیم دسترسی ندارم. سخته اما زیاد چیز بزرگی نیست چون اون موقعیت قرار نیست ثابت بمونه.

خیلی خیلی مراقب خودتون باشید. به امید دیدار.  ۰۱:۴۷ بامداد یازده مرداد ۹۹

نجات دهندگان من در آن روزهای سخت
می‌خونم
۷+

درباره نویسنده

محمد کمالی

یک علاقه‌مند به دنیای وب و تکنولوژی که دوست داره تجربیاتش و مطالب جالبی که در سطح وب گیرش میاد رو توی وبلاگش منتشر کنه تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن.

۲ دیدگاه

  • سلام محمدجان ، اره بهترین کارو میکنی که راحت میگیری ، در کل میدونم دوری و خدمت تو زاهدان چقدر سخته اما این سختی ها بهترین خودت رو برات میسازه . امیدوارم پیروز و سلامت باشی همیشه

    ۱+
محمد کمالی وبلاگ‌نویس و رویاپرداز

محمد کمالی

یک علاقه‌مند به دنیای وب و تکنولوژی که دوست داره تجربیاتش و مطالب جالبی که در سطح وب گیرش میاد رو توی وبلاگش منتشر کنه تا بقیه هم بتونن ازشون استفاده کنن.

آرشیو وبلاگ

دسته‌بندی های وبلاگ

آخرین دیدگاه‌ها

حمایت شما یه لطف بزرگ برای منه، مخصوصا الان که سربازم. اگر دوست داشتید روی دکمه‌ی حمایت کلیک کنید.حمایت مالی ❤️
+