اشتراک‌گذاری

نمی‌دونم با سایت ویرگول آشنایی دارین یا نه، من از همون اوایل متولد شدنش تقریبا در جریانش بودم. چندین بار تصمیم گرفتم تا عضوش بشم و اونجاهم فعالیت کنم. اما به یه سری دلیل موجه و ناموجه هیچ‌وقت این کار رو انجام ندادم.

دلایل قوی‌ای برای این کار داشتم و قصد دارم در آینده اون‌ها رو توی یه پست جداگانه توضیح بدم.

بالاخره عضو ویرگول شدم و چیزی که جذبم کرد مینیمال و ساده بودنش بود. موقع نوشتن مطلب توی وردپرس سمت چپ و راست شما کلی دکمه و گزینه قرار داره که خیلی زیاد محیط نوشتن رو برای شما به هم ریخته می‌کنه! توی ویرگول محیط نوشتن اونقدر ساده و جذابه که دلت نمی‌خواد دست از نوشتن برداری!

خلاصه اگر خوانندهٔ مطالب و اراجیف من توی این وبلاگ شخصی بودید، می‌تونید از این به بعد من رو توی ویرگول هم دنبال کنید. فضای خوب و مفیدی داره با مطالبی واقعا غنی. البته که جای کار زیاد داره و بدون عیب هم نیست.

من در ویرگول

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

  1. سلام
    ویرگول به خاطر آمار بالای کاربران و نویسندگانش سئو خیلی قدرتمندی داره به طوری که اگه توی ویرگول مطلب بزارید بسیار سریع تر و بهتر از بلاگ خودتون توی گوگل شناخته میشه اما در قبالش ویرگول به شما مخاطب چندانی نمیده به نظرم نوشتن توی بلاگ شخصی خودتون شاید آروم آروم تر پیش بره اما خوانندگانتون شما را دنبال میکنند نه ویرگول
    مثلا اگه پست سربازی رو توی ویرگول میزاشتید من و چند نفر دیگه هم میخوندیم و میرفتیم سراغ پست های دیگر کاربران و کاری با شما نداشتیم اما توی بلاگتون اینطور نیست. در هر حال موفق باشید.

    1. سلام
      دقیقا همینی هست که می‌گی. سعی می‌کنم هر دوتاشون رو با هم پیش ببرم و تمرکز بیشترم روی وبلاگم باشه.

دیدگاهتان را بنویسید