تست مامان

اشتراک‌گذاری

تست مامان یکم اسم عجیبی به نظر می‌رسه! من خودم اولین باری که اسمش رو شنیدم فکر کردم موضوع این کتاب در مورد روش های تربیت کودک یا یه همچین چیزیه. اما قضیه از این قرار نبود. تست مامان یه کتاب فوق العادست که به نظرم هر کسی که تو حوزه آی تی فعالیت میکنه باید حداقل یک بار اون رو بخونه.

من خودم قبل از خوندن این کتاب ایده های زیادی توی سرم بود برای راه اندازی استارت اپ، حتی برای یکی از اون ها یه دامنه تقریبا گرون هم ثبت کردم و خیلی امیدوار پیش میرفتم برای راه اندازیش! اما یهو وسط کار دیدم که اصلا قضیه از واقعیت تا اون چیزی که تو ذهن من بود خیلی فاصله داشت و یه جورایی میشه گفت قبل از این که کاری رو شروع کنم شکست خوردم.

این کتاب دقیقا اومده تا همین مشکل رو برطرف کنه!

بعد از خوندن این کتاب وقتی ایده یه استارت اپ به ذهنتون رسید دیگه با تایید کردن چندتا دوست و خانواده نمی گید آره این همون چیزیه که همه لازمش دارن! بلکه خیلی منطقی میرید سراغ پرسیدن سوال هایی که آیا واقعا این استارت اپ موفق میشه؟ اصلا کمبود این استارت اپ احساس میشه؟ اگه احساس میشه حل کردنش برای بقیه مهمه یا زیاد براشون فرقی نداره؟

این کتاب به شما یاد میده که چطور بهترین جلسه رو با مشتریانتون داشته باشید تا بتونید بیشترین اطلاعات رو از اون ها راجب کسب و کارتون استخراج کنید. این کتاب بهتون یاد میده که گول تعریف و تمجید ها رو نخورید و استارت اپ خودتون رو روی یه سری از حرف ها که فقط از روی لطف، محبت و دوستی به شما زده شدند بنا نکنید.

ترحمه این کتاب رو یک گروه ۸۵ نفری انجام دادند و واقعا از لحظه به لحظه خوندن این کتاب لذت خواهید برد. نویسنده این کتاب راب فیتزپاتریک هست و این کتاب توسط گروه پینگونیو به فارسی ترجمه شده. میتونید از طریق لینک زیر نسبت به تهیه این کتاب اقدام کنید. راستی هم میتونید نسخه چاپی این کتاب رو تهیه کنید و هم نسخه الکترونیکی اون رو و هم هر دو رو باهم.

خرید کتاب

 

دیدگاهتان را بنویسید